Prihlásenie
registracia
Najnovšie články

Drevené ryby z Počúvadla

07.09.2020
  Pokus o obrazovú reportáž z 5. ročníka Rybárskeho víkendu SD ZSD SR.

Sekcia drevostavieb pokračuje v činnosti ďalšou etapou - zasadnutie SD ZSD SR 30.6.2020

01.07.2020
Ani koronakríza sa, zatiaľ, neprejavila negatívne na činnosti stavebných firiem, ktoré sa zaoberajú výstavbou domov na báze dreva. 

Drevostavba roka 2019 - internetové hlasovanie

20.05.2020
Tak ako v minulých ročníkoch, aj v tomto roku sa s nominovanými stavbami mohla verejnosť zoznámiť nielen v odborných časopisoch, ale aj na webovej stránke www.mojdom.sk a na www.drevostavby-zsdsr.sk. Žiaľ, laická verejnosť mohla hlasovať výlučne iba na internete, pretože výstavy Nábytok a bývanie 2020 v Nitre (10.3. – 15.3.2020) ako aj CONECO – RACIOENERGIA 2020 (25. - 28. 3. 2020) v bratislavskej Inchebe boli kvôli koronavírusu odložené, resp. zrušené. Napriek tomu sa do hlasovania na internete zapojilo celkom 1265 hlasujúcich. Výsledky internetového hlasovania nájdete v priloženej tlačovej správe.    
Largo 98 plus, ModerneDomy.sk zastúpenie RD Rýmařov, Lozorno
Úvod > > Largo 98 plus, ModerneDomy.sk zastúpenie RD Rýmařov, Lozorno

AUTOR: ModerneDomy.sk zastúpenie RD Rýmařov


Najobľúbenejší bungalov z našej produkcie moderných montovaných domov na kľúč oslovil aj mladého muža, žijúceho momentálne v zahraničí. Vybral si nás na základe odporúčaní, ale najmä pre kvalitu materiálov, z ktorých je stavba zhotovená, presnú výrobu v hale, precíznu montáž a garanciu výslednej sumy a termínov. Rozhodujúcim pre neho bola aj minimálna starostlivosť o priebeh stavby a garancia výsledku, potvrdená nielen 50 ročnými skúsenosťami zhotoviteľa, ale aj 30 ročnou zárukou stavby. 

Otvorený obytný priestor domu - obývačka, jedáleň a kuchyňa sú prepojené s veľkými oknami na terasu a výhľadom do záhrady. Nočná časť domu je rozdelená na dva bloky - rodičovský - spálňa so samostanou kúpeľňou a detský/hosťovský s druhou kúpeľňou a šatníkom.

Nadčasový dizajn domu - tmavá strešná krytina, biela omietka a tmavosivé rámy okien a kamenný obklad, budú ešte doplnené čiernym exteriérovým osvetlením a neskôr elegantným subtílnym prekrytím terasy. Plot a ostatné exteriérové prvky budú rovnako zladené s domom a vytvoria tak jeden harmonický celok, poskytujúci príjemné útočisko a pohodlné bývanie v tejto drevostavbe.