Prihlásenie
registracia
Najnovšie články

Katalóg prototypových konštrukcií

18.02.2022
KATALÓG PROTOTYPOVÝCH KONŠTRUKCIÍ pre výstavbu ultra-nízkoenergetických zelených budov na báze obnoviteľnej suroviny dreva pre zhotoviteľov drevostavieb na Slovensku

TS Drevostavbári v celej EÚ čelia cenovej kalamite

29.03.2021
  Situácia na trhu s drevom i výrobkami z neho sa v celej Európe mimoriadne vyhrotila. Ceny materiálov pre drevostavby (KVH hranoly, CLT panely, DHF dosky a pod.) sa za posledných pár mesiacov vyšplhali do astronomických a nepredvídateľných výšok. „Narástli o 30 až 50% a viac. Navyše sa neúmerne, až na niekoľko mesiacov, predĺžila dodacia lehota...   

Drevené ryby z Počúvadla

07.09.2020
  Pokus o obrazovú reportáž z 5. ročníka Rybárskeho víkendu SD ZSD SR.
Largo 98 plus, ModerneDomy.sk zastúpenie RD Rýmařov, Lozorno
Úvod > > Largo 98 plus, ModerneDomy.sk zastúpenie RD Rýmařov, Lozorno

AUTOR: ModerneDomy.sk zastúpenie RD Rýmařov


Najobľúbenejší bungalov z našej produkcie moderných montovaných domov na kľúč oslovil aj mladého muža, žijúceho momentálne v zahraničí. Vybral si nás na základe odporúčaní, ale najmä pre kvalitu materiálov, z ktorých je stavba zhotovená, presnú výrobu v hale, precíznu montáž a garanciu výslednej sumy a termínov. Rozhodujúcim pre neho bola aj minimálna starostlivosť o priebeh stavby a garancia výsledku, potvrdená nielen 50 ročnými skúsenosťami zhotoviteľa, ale aj 30 ročnou zárukou stavby. 

Otvorený obytný priestor domu - obývačka, jedáleň a kuchyňa sú prepojené s veľkými oknami na terasu a výhľadom do záhrady. Nočná časť domu je rozdelená na dva bloky - rodičovský - spálňa so samostanou kúpeľňou a detský/hosťovský s druhou kúpeľňou a šatníkom.

Nadčasový dizajn domu - tmavá strešná krytina, biela omietka a tmavosivé rámy okien a kamenný obklad, budú ešte doplnené čiernym exteriérovým osvetlením a neskôr elegantným subtílnym prekrytím terasy. Plot a ostatné exteriérové prvky budú rovnako zladené s domom a vytvoria tak jeden harmonický celok, poskytujúci príjemné útočisko a pohodlné bývanie v tejto drevostavbe.