Prihlásenie
registracia
Najnovšie články

Drevostavba roka 2019 - internetové hlasovanie

20.05.2020
Tak ako v minulých ročníkoch, aj v tomto roku sa s nominovanými stavbami mohla verejnosť zoznámiť nielen v odborných časopisoch, ale aj na webovej stránke www.mojdom.sk a na www.drevostavby-zsdsr.sk. Žiaľ, laická verejnosť mohla hlasovať výlučne iba na internete, pretože výstavy Nábytok a bývanie 2020 v Nitre (10.3. – 15.3.2020) ako aj CONECO – RACIOENERGIA 2020 (25. - 28. 3. 2020) v bratislavskej Inchebe boli kvôli koronavírusu odložené, resp. zrušené. Napriek tomu sa do hlasovania na internete zapojilo celkom 1265 hlasujúcich. Výsledky internetového hlasovania nájdete v priloženej tlačovej správe.    

DREVOSTAVBA ROKA 2019 - Výsledky odbornej poroty

04.05.2020
Odborná komisia posudzovala a bodovo ohodnotila architektúru stavby i projekt a technické parametre realizácie, ako aj vizuálny dojem diela. Vzhľadom na vysoký počet nominácií (oproti minulým ročníkom mohli realizačné drevostavbárske firmy nominovať viac ako jednu stavbu) sa komisia rozhodla oceniť až šesť drevostavieb.

DREVOSTAVBA ROKA 2019 - Tlačová správa

05.03.2020
Zväz spracovateľov dreva Slovenskej republiky už po deviatykrát organizuje súťaž Drevostavba roka. Bližšie informácie nájdete v priloženej Tlačovej správe.  Zapojiť do hlasovania sa môžete po kliknutí na banner v úvode Drevostavba roka 2019. 
Largo 98 plus, ModerneDomy.sk zastúpenie RD Rýmařov, Lozorno
Úvod > > Largo 98 plus, ModerneDomy.sk zastúpenie RD Rýmařov, Lozorno

AUTOR: ModerneDomy.sk zastúpenie RD Rýmařov


Najobľúbenejší bungalov z našej produkcie moderných montovaných domov na kľúč oslovil aj mladého muža, žijúceho momentálne v zahraničí. Vybral si nás na základe odporúčaní, ale najmä pre kvalitu materiálov, z ktorých je stavba zhotovená, presnú výrobu v hale, precíznu montáž a garanciu výslednej sumy a termínov. Rozhodujúcim pre neho bola aj minimálna starostlivosť o priebeh stavby a garancia výsledku, potvrdená nielen 50 ročnými skúsenosťami zhotoviteľa, ale aj 30 ročnou zárukou stavby. 

Otvorený obytný priestor domu - obývačka, jedáleň a kuchyňa sú prepojené s veľkými oknami na terasu a výhľadom do záhrady. Nočná časť domu je rozdelená na dva bloky - rodičovský - spálňa so samostanou kúpeľňou a detský/hosťovský s druhou kúpeľňou a šatníkom.

Nadčasový dizajn domu - tmavá strešná krytina, biela omietka a tmavosivé rámy okien a kamenný obklad, budú ešte doplnené čiernym exteriérovým osvetlením a neskôr elegantným subtílnym prekrytím terasy. Plot a ostatné exteriérové prvky budú rovnako zladené s domom a vytvoria tak jeden harmonický celok, poskytujúci príjemné útočisko a pohodlné bývanie v tejto drevostavbe.