Prihlásenie
registracia
Najnovšie články

Drevené ryby z Počúvadla

07.09.2020
  Pokus o obrazovú reportáž z 5. ročníka Rybárskeho víkendu SD ZSD SR.

Sekcia drevostavieb pokračuje v činnosti ďalšou etapou - zasadnutie SD ZSD SR 30.6.2020

01.07.2020
Ani koronakríza sa, zatiaľ, neprejavila negatívne na činnosti stavebných firiem, ktoré sa zaoberajú výstavbou domov na báze dreva. 

Drevostavba roka 2019 - internetové hlasovanie

20.05.2020
Tak ako v minulých ročníkoch, aj v tomto roku sa s nominovanými stavbami mohla verejnosť zoznámiť nielen v odborných časopisoch, ale aj na webovej stránke www.mojdom.sk a na www.drevostavby-zsdsr.sk. Žiaľ, laická verejnosť mohla hlasovať výlučne iba na internete, pretože výstavy Nábytok a bývanie 2020 v Nitre (10.3. – 15.3.2020) ako aj CONECO – RACIOENERGIA 2020 (25. - 28. 3. 2020) v bratislavskej Inchebe boli kvôli koronavírusu odložené, resp. zrušené. Napriek tomu sa do hlasovania na internete zapojilo celkom 1265 hlasujúcich. Výsledky internetového hlasovania nájdete v priloženej tlačovej správe.    
Nadstavba rodinného domu vo Vrakuni, Montistav s. r. o., Malachov
Úvod > > Nadstavba rodinného domu vo Vrakuni, Montistav s. r. o., Malachov

AUTOR: Mgr.Art. Martin Maňo


Ide o nadstavbu jestvujúceho rodinného domu. Na prízemí domu v starej časti sa nachádza zádverie a na pravej strane umiestnená pracovňa. Zo zádveria sa vchádza na schodisko, ktoré vedie do podkrovia. Na poschodí sa vchádza do obývacej časti domu. Vedľa kuchyňa spojená s jedálenským kútom. Po prejdení kuchyňou sa ocitneme v kľudovej časti, kde sa nachádza spálňa, detská izba, kúpeľňa a samostatné WC. Súčasťou poschodia je aj veľká prestrešená terasa spojená s jedálňou a spálňou.