Prihlásenie
registracia
Najnovšie články

Odborná porota už vybrala víťaza súťaže Drevostavba roka 2017

16.04.2018
Na výstave CONECO – RACIOENERGIA – PASÍVNE DOMY – DREVOSTAVBY – VODA 2018 dňa 12. 4. 2018 odborná porota vyhlásila výsledky súťaže Drevostavba roka 2017          

Veľtrh Nábytok a bývanie

07.03.2018
Zväz spracovateľov dreva SR Vás srdečne pozýva na veľtrh "Nábytok a bývanie 2018 "  v termíne 13. až 18. marca 2018 do Pavilónu N,  do Pavilónu slovenských výrobcov nábytku a moderných drevodomov.  

DREVOSTAVBA ROKA 2017 - Tlačová správa

07.03.2018
Tlačovú správa ZSD SR  a Zoznam súťažných stavieb Drevostavba roka 2017 nájdetu Tu   ts-drevostavba-roka-2017.doc [ 171 KB ]   drevostavba-roka-2017-zoznam-stavieb-ak.xlsx [ 1.77 MB ]
Naši členovia
Úvod > O nás > Naši členovia

Členovia Sekcie drevostavieb Zväzu spracovateľov dreva Slovenskej republiky

 

  1. a. l. k. export- import trade, s. r.o., Slovenská Ľupča

  2. ATRIUM SK, s. r. o., Banská Bystrica

  3. BAU holding – rodinné domy, s. r. o., Bratislava

  4. ING. VILIAM ČECH, Prešov

  5. DÖRKEN SK, s. r.o, Ivanka pri Dunaji

  6. DREVODOM ORAVA s. r. o., Podbiel

  7. DREVODOM ŽILINA, s. r.o., Žilina

  8. DREVOSEN, spol. s. r.o., Považská Bystrica

  9. DREVSTAV SLOVAKIA, spol. s. r. o., Žarnovica

  10. FEMADA, s. r.o., Papradno

  11. GOLD HOUSE SLOVAKIA, s. r.o., Bratislava

  12. HAAS FERTIGBAU, s. r. o., Bratislava

  13. HOLZHAUS s. r. o., Detva

  14. JAF HOLZ Slovakia, s. r.o., Špačince

  15. JK Slovakia s. r. o., Lipany

  16. KNAUF Bratislava, s. r. o., Bratislava

  17. KONTRAKTING krov hrou, spol. s r. o., Žilina

  18. M-HOUSE, s. r.o., Bratislava

  19. MAKROWIN, spol. s r. o., Detva

  20. MAPEI SK, s. r.o., Ivanka pri Dunaji

  21. ModerneDomy.sk, zastúpenie RD Rýmařov na Slovensku,  Lozorno

  22. MERIBO STAVBY s. r. o., Hôrky

  23. MONTISTAV, s. r.o., Banská Bystrica

  24. MPA drevodom, s. r. o., Nová Dubnica

  25. PASIV-DOM, s. r. o., Banská Bystrica

  26. RAJ BÝVANIA s. r. o., Levice

  27. R. J. R., s. r. o., Snina

  28. Saint – Gobain Construction Products, s. r. o., Divízia ISOVER, Bratislava

  29. Saint – Gobain Construction Products, s. r. o., Divízia RIGIPS, Bratislava

  30. Saint – Gobain Construction Products, s. r.o., Divízia WEBER - TERRANOVA, Bratislava

  31. SCANDI HAUS SK, s. r.o, Prešov

  32. SOLIDSTAV VÝROBNÁ, s. r. o., Vislanka

  33. Stolártsvo, Cyril Vrbiar, Banská Bystrica

  34. SWN Slovakia, s. r. o., Bratislava

  35. TECTUM NOVUM, a.s., Zemné

  36. TEPORE s.r.o., Bratislava

  37. THERMOFLOC, spol. s. r.o., Nitra

  38. URSA SK, s. r. o., Bratislava

  39. VIDA DOMY s. r. o., Bratislava

  40. WHC, s. r.o., Bratislava

  41. WOLF SYSTEMBAU, s. r. o., Zvolen