Prihlásenie
registracia
Najnovšie články

TS Drevostavbári v celej EÚ čelia cenovej kalamite

29.03.2021
  Situácia na trhu s drevom i výrobkami z neho sa v celej Európe mimoriadne vyhrotila. Ceny materiálov pre drevostavby (KVH hranoly, CLT panely, DHF dosky a pod.) sa za posledných pár mesiacov vyšplhali do astronomických a nepredvídateľných výšok. „Narástli o 30 až 50% a viac. Navyše sa neúmerne, až na niekoľko mesiacov, predĺžila dodacia lehota...   

Drevené ryby z Počúvadla

07.09.2020
  Pokus o obrazovú reportáž z 5. ročníka Rybárskeho víkendu SD ZSD SR.

Sekcia drevostavieb pokračuje v činnosti ďalšou etapou - zasadnutie SD ZSD SR 30.6.2020

01.07.2020
Ani koronakríza sa, zatiaľ, neprejavila negatívne na činnosti stavebných firiem, ktoré sa zaoberajú výstavbou domov na báze dreva. 
WITTNER-HAUS, spol.s r.o.
WITTNER-HAUS, spol.s r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a realizáciou panelových prefabrikovaných montovaných stavieb na báze dreva tzv. drevostavieb. Realizujeme všetky typy domov – bungalovy, poschodové-do 3 nadzemných podlaží, podkrovné. Domy, ktoré vyrábame a realizujeme patria do energetickej triedy A0.

Základom celej stavby sú zvislé nosné konštrukcie – panely, ktoré sa vyrábajú vo výrobnej hale presne podľa výrobnej dokumentácie. Výrobou panelov v hale garantujeme maximálnu presnosť, kontrolu ešte pred samotnou výstavbou a to všetko bez vonkajších vplyvov počasia.

Stavba je kotvená ku základovej doske základovými prahmi.  Používame tiež unikátny stropný systém Posijoist, preto všetky naše domy majú plne pochôdzne podkrovie.

Súčasťou projektovej a výrobnej dokumentácie je 3D vizualizácia s presným osadením na pozemok, návrhom interiéru a záhrady.

Kvalita od roku 2005 – stovky stavieb, množstvo referencií a spokojných zákazníkov nás motivuje k neustálemu zvyšovaniu štandardov.  V našom  katalógu projektov sa nachádza viac ako 230 typových domov. Ak si nevyberiete z našej ponuky typových projektov, radi spracujeme i Váš individuálny projekt.

Spoločnosť si zakladá na odbornosti a individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi.  Na naše domy poskytujeme záruku 30 rokov.

Kontaktné informácie

WITTNER-HAUS, spol.s r.o.

Chmeľová dolina 27
949 01 Nitra

Tel: +421 904 392 717; +421 903 467 411
Email: belanova@wittner-haus.sk, wittner@wittner-haus.sk
www.wittner-haus.sk

Fotogaléria člena