Prihlásenie
registracia
Najnovšie články

Sekcia drevostavieb pokračuje v činnosti ďalšou etapou - zasadnutie SD ZSD SR 30.6.2020

01.07.2020
Ani koronakríza sa, zatiaľ, neprejavila negatívne na činnosti stavebných firiem, ktoré sa zaoberajú výstavbou domov na báze dreva. 

Drevostavba roka 2019 - internetové hlasovanie

20.05.2020
Tak ako v minulých ročníkoch, aj v tomto roku sa s nominovanými stavbami mohla verejnosť zoznámiť nielen v odborných časopisoch, ale aj na webovej stránke www.mojdom.sk a na www.drevostavby-zsdsr.sk. Žiaľ, laická verejnosť mohla hlasovať výlučne iba na internete, pretože výstavy Nábytok a bývanie 2020 v Nitre (10.3. – 15.3.2020) ako aj CONECO – RACIOENERGIA 2020 (25. - 28. 3. 2020) v bratislavskej Inchebe boli kvôli koronavírusu odložené, resp. zrušené. Napriek tomu sa do hlasovania na internete zapojilo celkom 1265 hlasujúcich. Výsledky internetového hlasovania nájdete v priloženej tlačovej správe.    

DREVOSTAVBA ROKA 2019 - Výsledky odbornej poroty

04.05.2020
Odborná komisia posudzovala a bodovo ohodnotila architektúru stavby i projekt a technické parametre realizácie, ako aj vizuálny dojem diela. Vzhľadom na vysoký počet nominácií (oproti minulým ročníkom mohli realizačné drevostavbárske firmy nominovať viac ako jednu stavbu) sa komisia rozhodla oceniť až šesť drevostavieb.
WITTNER-HAUS, spol.s r.o.
WITTNER-HAUS, spol.s r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom a realizáciou panelových prefabrikovaných montovaných stavieb na báze dreva tzv. drevostavieb. Realizujeme všetky typy domov – bungalovy, poschodové-do 3 nadzemných podlaží, podkrovné. Domy, ktoré vyrábame a realizujeme patria do energetickej triedy A0.

Základom celej stavby sú zvislé nosné konštrukcie – panely, ktoré sa vyrábajú vo výrobnej hale presne podľa výrobnej dokumentácie. Výrobou panelov v hale garantujeme maximálnu presnosť, kontrolu ešte pred samotnou výstavbou a to všetko bez vonkajších vplyvov počasia.

Stavba je kotvená ku základovej doske základovými prahmi.  Používame tiež unikátny stropný systém Posijoist, preto všetky naše domy majú plne pochôdzne podkrovie.

Súčasťou projektovej a výrobnej dokumentácie je 3D vizualizácia s presným osadením na pozemok, návrhom interiéru a záhrady.

Kvalita od roku 2005 – stovky stavieb, množstvo referencií a spokojných zákazníkov nás motivuje k neustálemu zvyšovaniu štandardov.  V našom  katalógu projektov sa nachádza viac ako 230 typových domov. Ak si nevyberiete z našej ponuky typových projektov, radi spracujeme i Váš individuálny projekt.

Spoločnosť si zakladá na odbornosti a individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi.  Na naše domy poskytujeme záruku 30 rokov.

Kontaktné informácie

WITTNER-HAUS, spol.s r.o.

Chmeľová dolina 27
949 01 Nitra

Tel: +421 904 392 717; +421 903 467 411
Email: belanova@wittner-haus.sk, wittner@wittner-haus.sk
www.wittner-haus.sk

Fotogaléria člena